O nas

W naszym biurze posiadamy oferty wszystkich polskich i niemieckich organizatorów dostępnych na rynku, z wylotami z róznych lotnisk polskich i niemieckich

Nasze biuro powstało w 2002 r. Od tego czasu z naszych usług skorzystało już wiele tysięcy zadowolonych klientów.

Wraz z naszymi partnerami gwarantujemy Państwu:bezpieczeństwo podróży, sprawdzone hotele, renomowanych przewoźników, profesjonalny poziom obsługi, oraz bardzo szeroki wybór form zwiedzania i wypoczynku .
Zapewniamy gwarancję ceny organizatora, tzn kupując tę samą ofertę wyjazdu u nas czy bezpośrednio u organizatora zapłacicie Państwo taką samą cenę, bez żadnej dodatkowej marży.

Zdobyliśmy uznania i nagrody znanych polskich touroperatorów co jest nasza duma, ale najważniejsza jest dla nas satysfakcja i zadowolenie naszego klienta, dlatego stawiamy na profesjonalizm i życzliwą obsługę co owocuję długotrwała współpraca i przyjacielskimi kontaktami z naszymi stałymi klientami
Nasz kontakt nie ogranicza się jedynie do potwierdzenia wpłaty i dostarczeniu dokumentów. Pomagamy krok po kroku przy załatwianiu formalności, przed podróżą potwierdzamy godziny wyjazdów, w miarę możliwości odpowiadamy na wszelkie pytania. Zdanie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego po powrocie ciekawi jesteśmy Jego opinii. Każde uwagi są cennymi wskazówkami przy dalszej pracy. Sami jesteśmy zapalonymi podróżnikami, regularnie uczestniczymy w szkoleniach, przez co mamy bardzo dobre rozeznanie w bazie hotelowej na różnych kierunkach
Wszystko po to abyśmy mogli dobrze poradzić naszym klientom w wyborze najlepszej oferty na ich wymarzone wakacje i udany wypoczynek
Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nietypowe wyjazdy, wyjazdy dla rodzin, egzotyczne wyprawy...
Posiadamy bezpieczną i stabilną pozycję finansową. Nasza firma rozwija się dynamicznie, stopniowo i trwale o czym świadczy wzrastająca z roku na rok liczba sprzedawanych imprez turystycznych, oraz powiększająca się ilość klientów.
Proponujemy wycieczki niekwestionowanych liderów z niemieckiej branży turystycznej jak np. Thomas Cook - istniejący na rynku już ponad 100 lat!, 60-letni Alltours!, znane wszystkim TUI, FTI Touristik, który posiada ponad 20-letnią tradycję.
Panująca opinia, iż wczasy z Niemiec są tańsze, nadal jest aktualna. Nasi klienci wracają usatysfakcjonowani, bowiem otrzymali wysoką jakość za przystępną cenę.

Jeśli nie macie Państwo wystarczająco dużo czasu by odwiedzić nas w naszym biurze lub jesteście z innego zakątka Polski, prosimy o kontakt telefoniczny 531 859 482 lub przez e-mail biuro@happytravel.pl .
Zawsze odpowiemy i przygotujemy ofertę specjalnie dla Państwa


Internauci mają możliwość skorzystania z wielofunkcyjnych wyszukiwarek ofert z wylotem z Polski lub z wylotem z Niemiec , pozwalają one szybko znaleźć hotel i destynację według własnych upodobań i preferencji. Wyszukiwarki umożliwia Państwu porównanie propozycji różnych touroperatorów i wybór najlepszej cenowo oferty.

 

 

Ważne- jak wyszukać i rezerwować

System na naszej stronie jest prosty, nowoczesny i intuicyjny. Wszystko po to, aby rezerwacja i zakup wycieczki był szybki, łatwy i skuteczny

 

Pierwszy krok

W pola wyszukiwarki wpisz docelowe miejsce wyjazdu, termin oraz ilość osób wyjeżdżających na wakacje. Możesz także zaznaczyć wiek dzieci poprzez zaznaczenie pola ‘z dziećmi’ i wybór ich wieku. Następnie kliknij przycisk: Szukaj

 

Drugi krok

Pojawia się lista z ofertami, którą możesz ograniczyć do tych, które są najbliżej Twoich oczekiwań. Po lewej stronie od listy znajdują się pola z filtrami z możliwymi opcjami wyjazdu. Na tym etapie, możesz dokonać wyboru oferty, a klikając w nazwę wycieczki lub przycisk: Sprawdź, żeby zobaczyć szczegóły danej wycieczki.

 

Trzeci krok

Jeśli będziesz chciał dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji, wystarczy kliknąć przycisk: Rezerwuj.

 Na ekranie pojawi się formularz rezerwacji, w którym poprosimy o podanie: danych osoby dokonującej rezerwacji oraz danych osób towarzyszących w wakacjach.

W polu: Twoje uwagi możesz wpisać pytania lub życzenia dotyczące oferty którą właśnie wybrałeś.
Wypełniony formularz zostanie automatycznie przesłany do twojego Doradcy Podróży, który od tego momentu będzie Twoim opiekunem i pomoże Ci w załatwieniu pozostałych formalności. W każdej chwili możesz połączyć się telefonicznie z naszym Doradcą podróży dzwoniąc pod numer infolinii   91-43 45 871 lub 531 859 482 Nasz Doradca pomoże Ci wybrać ofertę wyjazdu turystycznego oraz udzieli wskazówek przy dalszych niezbędnych formalnościach.

 

Czwarty krok

Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Ci drogą e-mailową dokumenty dotyczące rezerwacji. Należy je sprawdzić i czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez naszego doradcę podróży adres e-mail lub dostarczyć osobiście do jednego z naszych oddziałów.

Prosimy o dokonanie zapłaty za rezerwację na nasz rachunek bankowy:

KONTO BANKOWE W PLN :

ING Bank Śląski  17 1050 1559 1000 0092 0388 9275

KONTO BANKOWE W EURO:

numer: PL78105015591000009203890893

 

SWIFT/BIC: INGBPLPW


 

Konsultant po zaksięgowanej wpłacie za rezerwację prześle Ci potwierdzenie dokonania rezerwacji, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.